Sponsorzy

PRZEKAŻ 1%

krs

Tabela

Lp Zespół M Pkt
1 Skalnik Sulejów 13 31
2 KS Paradyż 13 30
3 KS Niedośpielin 13 29
4 Pilica Przedbórz 13 23
5 Start Lgota Wielka 13 21
6 MGKS Drzewica 13 20
7 Stal Niewiadów 13 18
8 Świt Kamieńsk 13 17
9 Omega II Kleszczów 13 17
10 Szczerbiec Wolbórz 13 14
11 Astoria Szczerców 13 11
12 Włókniarz Moszczenica 13 10
13 Olimpia Wola Załężna 13 10
14 LUKS Gomunice 13 2

III miejsce TS SZCZERBIEC Wolbórz

25 stycznia 2020 r. w Hali Sportowej w Wolborzu odbył się już po raz XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Zdzisława BIŃKA będący jednocześnie Mistrzostwami Seniorów na szczeblu Delegatury ŁZPN w Piotrkowie Tryb.
W rywalizacji udział wzięło 6 drużyn reprezentujących Delegaturę ŁZPN w Piotrkowie Tryb. na różnych szczeblach rozgrywek:
• IV liga – LKS OMEGA Kleszczów, LKS CERAMIKA Opoczno
• Klasa Okręgowa Seniorów – LZS ŚWIT Kamieńsk, KS Paradyż, TS SZCZERBIEC Wolbórz
• Klasa A Seniorów – LKS POLONIA Gorzędów

W turnieju zwyciężyła drużyna KS Paradyż. Drugie miejsce zajął zespół LZS ŚWIT Kamieńsk, a na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna gospodarzy TS SZCZERBIEC Wolbórz.

Oto pełna klasyfikacja końcowa:

Poz. Drużyna  Punkty  Bramki 
1. KS Paradyż 12 8-3
2.  Świt Kamieńsk  11 12-4 
3.  Szczerbiec Wolbórz  7 6-7
4. Ceramika Opoczno 7 12-6
5. Polonia Gorzędów 3 5-16
6. Omega Kleszczów 2 4-11

O miejscu 3 zgodnie z regulaminem turnieju zadecydował wynik bezpośredniego spotkania.

TS SZCZERBIEC Wolbórz – LKS CERAMIKA Opoczno 1:0

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Mariusza Koćmina z KS Paradyż.
Najskuteczniejszym zawodnikiem został Przemysław Olejnik ze Świtu Kamieńsk, strzelec 6 goli.
Nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał wolborzanin Mateusz Starosta.

Puchary, statuetki oraz nagrody wyróżnionym wręczyli Dariusz Biniek syn patrona turnieju, Prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak, Wiceprezes ŁZPN Stanisław Sipa, Dyrektor biura Posła na Sejm RP Dariusza Klimczaka - Marcin Skorupiński, Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros, właściciel Firmy GamaSport z Łodzi Anna Piechota.

Talony na sprzęt sportowy dla najlepszych drużyn (I miejsce – talon na kwotę 1300 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 600 zł, IV miejsce – 400 zł) oraz nagrody rzeczowe dla wyróżnionych zawodników i pozostałych drużyn ufundowali Sponsorzy turnieju: sponsor główny - Firma DACHLUX z Komorowa oraz Firma GamaSport z Łodzi – regionalny dystrybutor marek VIGO, ERREA i JOMA.

Patronat honorowy nad Turniejem objął Poseł na Sejm RP Dariusz Klimzcak.
Patronat medialny nad Turniejem objął Dziennik Łódzki Polska Press Sp. z o.o.

Organizatorami wspomnianego turnieju byli: Towarzystwo Sportowe „SZCZERBIEC" Wolbórz, Łódzki Związek Piłki Nożnej oraz Urząd Miejski w Wolborzu.

Barw Szczerbca bronili: Mateusz Starosta, Piotr Żerek, Hubert Link, Dawid Serwa, Adrian Gliszczyński, Marcel Robak, Jakub
Adamczyk.
Trener drużyny: Ireneusz Komar.

plakatszczerbiec2020

Już w sobotę, 25.01. rozegrany zostanie po raz XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Zdzisława Bińka. W tym roku będą to także Mistrzostwa Seniorów Piotrkowskiej Delegatury ŁZPN.

Główny Sponsor - DACHLUX 

Sponsor oraz Partner Techniczny - GamaSport

W tegorocznej edycji turnieju wystąpi 6 zespołów. Tytułu broni Świt Kamieńsk. Początek zmagań zaplanowano na godz. 9.30, zaś zakończenie ok. godziny 13.30. Zapraszamy!

narodzenie

Radosnych, szczęśliwych i błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz pełnego sukcesów nadchodzącego roku 2020 wszystkim Zawodnikom, Trenerom, Kibicom i Sympatykom składa

                                                                                      Zarząd TS Szczerbiec Wolbórz

IMG 5251

Na inaugurację nowego sezonu piłkarze Szczerbca Wolbórz zremisowali 1:1 w Kamieńsku z miejscowym Świtem. Bramkę dla wolborzan zdobył w 52. minucie spotkania Piotr Żerek. To sprawiedliwy i cenny zarazem remis - dość powiedzieć, że drużyna Świtu zawsze była dla nas niewygodnym rywalem. Poniżej galeria zdjęć z meczu.

Świt Kamieńsk - Szczerbiec Wolbórz 1:1 (1:0)
22' Przemysław Olejnik
                               52' Piotr Żerek

kadra 2019

Już dzisiaj inauguracja sezonu przez naszą drużynę w Klasie Okręgowej. Jak wyglądały przygotowania do sezonu 2019/2020? Czego spodziewa się po nadchodzących rozgrywkach? Jakie ma oczekiwania od zespołu? O tym wszystkim w wypowiedzi dla naszego portalu opowiada trener pierwszego zespołu, Ireneusz Komar.

"Przygotowania do sezonu 2019/2020 rozpoczęły się 15 lipca o godzinie 18:00. Treningi odbywały się trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki. W pierwszych dwóch mikrocyklach sparingi rozgrywane były w czwartki oraz soboty, natomiast od trzeciego mikrocyklu dniem sparingowym była już tylko sobota.

W okresie przygotowawczym drużyna seniorów rozegrała pięć meczów kontrolnych z następującymi zespołami: drużyną Brazylijczyków, trenującą w Gutowie Małym, LKS Lubochnia, LKS Wola Krzysztoporska, Omegą II Kleszczów, Ceramiką Opoczno (rocznik 2001) oraz mecz drugiej rundy Pucharu Polski - ponownie z LKS Wola Krzysztoporska.

Treningi przygotowawcze przebiegały bez zakłóceń, towarzyszyły im duża frekwencja oraz zaangażowanie ze strony zawodników. Udało się również uniknąć kontuzji i większych kłopotów zdrowotnych. Założony plan treningowy został w pełni zrealizowany. Dodatkowo Klub pozyskał nowych zawodników, a co za tym idzie, wzmocniona została obsada na poszczególne pozycje. Kadra zawodników liczy obecnie 27 osób. Do drużyny seniorów dołączyli: Łukasz Kulbat, Dawid Kapuściński, Radosław Stolarski, Patryk Różalski, Karol Wyszkowski, Paweł Kuta oraz Jakub Kacperski. Po przebytej kontuzji treningi wznowił Maciej Toma. Do pierwszej drużyny, trafiło również czterech zawodników z drużyny juniorów: Fabian Majda, Marcin Adamczyk, Krystian Latocha i Dawid Piwowarski. W treningach w okresie przygotowawczym uczestniczyli także juniorzy z rocznika 2004, którzy jesienią będą reprezentować barwy Lechii Tomaszów Mazowiecki i GKS Bełchatów. Z drużyny odeszli: Dawid Przybysz (Polonia Piotrków Tryb.), Łukasz Dróżdż (sprawy służbowe), Kamil Kubiak (w przerwie zimowej przeszedł do Lechii Tomaszów Mazowiecki), ponadto Kamil Krakowiak, Artur Link oraz Kuba Link są po operacjach rekonstrukcji więzadeł krzyżowych i obecnie przechodzą rehabilitacje.

Po okresie przygotowawczym przystępujemy do zmagań ligowych z dużymi nadziejami oraz wiarą we własne umiejętności. Liga wydaje się być bardzo ciekawa, a poziom wyrównany. Jesteśmy jednak spokojni i bez obaw, już w najbliższą niedzielę, tj 18.08. rozpoczynamy sezon w Kamieńsku".

Słowa trenera napawają optymizmem, z nadzieją spoglądamy więc w przód i wyczekujemy startu rozgrywek. Niedługo pierwszy gwizdek na boisku w Kamieńsku. Czekamy na dobre wieści, informacji o meczu szukać można na naszym facebookowym fanpagu.

KONTAKT

Towarzystwo Sportowe Szczerbiec Wolbórz
ul. Sportowa 32
97-320 Wolbórz

NIP: 771-17-93-493
Nr rachunku bankowego: 41 8980 0009 2033 0044 3487 0002

Prezes: Adam Kołodziejczyk, tel. 531 400 293
Wiceprezes: Paweł Woźniak, tel. 781 544 065

E-mail: 1921szczerbiecwolborz@gmail.com

NA SKRÓTY

Joomla Templates by Joomla51.com