12 Włókniarz Moszczenica 13 10
13 Olimpia Wola Załężna 13 10
14 LUKS Gomunice 13 2

III miejsce TS SZCZERBIEC Wolbórz

25 stycznia 2020 r. w Hali Sportowej w Wolborzu odbył się już po raz XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Zdzisława BIŃKA będący jednocześnie Mistrzostwami Seniorów na szczeblu Delegatury ŁZPN w Piotrkowie Tryb.
W rywalizacji udział wzięło 6 drużyn reprezentujących Delegaturę ŁZPN w Piotrkowie Tryb. na różnych szczeblach rozgrywek:
• IV liga – LKS OMEGA Kleszczów, LKS CERAMIKA Opoczno
• Klasa Okręgowa Seniorów – LZS ŚWIT Kamieńsk, KS Paradyż, TS SZCZERBIEC Wolbórz
• Klasa A Seniorów – LKS POLONIA Gorzędów

W turnieju zwyciężyła drużyna KS Paradyż. Drugie miejsce zajął zespół LZS ŚWIT Kamieńsk, a na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna gospodarzy TS SZCZERBIEC Wolbórz.

6. Omega Kleszczów 2 4-11

O miejscu 3 zgodnie z regulaminem turnieju zadecydował wynik bezpośredniego spotkania.

TS SZCZERBIEC Wolbórz – LKS CERAMIKA Opoczno 1:0

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Mariusza Koćmina z KS Paradyż.
Najskuteczniejszym zawodnikiem został Przemysław Olejnik ze Świtu Kamieńsk, strzelec 6 goli.
Nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał wolborzanin Mateusz Starosta.

Puchary, statuetki oraz nagrody wyróżnionym wręczyli Dariusz Biniek syn patrona turnieju, Prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak, Wiceprezes ŁZPN Stanisław Sipa, Dyrektor biura Posła na Sejm RP Dariusza Klimczaka - Marcin Skorupiński, Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros, właściciel Firmy GamaSport z Łodzi Anna Piechota.

Talony na sprzęt sportowy dla najlepszych drużyn (I miejsce – talon na kwotę 1300 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 600 zł, IV miejsce – 400 zł) oraz nagrody rzeczowe dla wyróżnionych zawodników i pozostałych drużyn ufundowali Sponsorzy turnieju: sponsor główny - Firma DACHLUX z Komorowa oraz Firma GamaSport z Łodzi – regionalny dystrybutor marek VIGO, ERREA i JOMA.

Patronat honorowy nad Turniejem objął Poseł na Sejm RP Dariusz Klimzcak.
Patronat medialny nad Turniejem objął Dziennik Łódzki Polska Press Sp. z o.o.

Organizatorami wspomnianego turnieju byli: Towarzystwo Sportowe „SZCZERBIEC" Wolbórz, Łódzki Związek Piłki Nożnej oraz Urząd Miejski w Wolborzu.

Barw Szczerbca bronili: Mateusz Starosta, Piotr Żerek, Hubert Link, Dawid Serwa, Adrian Gliszczyński, Marcel Robak, Jakub