Następny mecz - Klasa Okręgowa

Datum So, 25. Sie. 2018 Beginn 17:00
T.S. Szczerbiec Wolbórz
Szczerbiec Wolbórz
GLKS Włókniarz Moszczenica
Włókniarz Moszczenica
-:-

Sponsorzy

Tabela

Lp Zespół M Pkt
1 Astoria Szczerców 0 0
1 Czarni Rozprza 0 0
1 Włókniarz Moszczenica 0 0
1 GUKS Gorzkowice 0 0
1 LKS Czarnocin 0 0
1 LKS Mniszków 0 0
1 Olimpia Wola Załężna 0 0
1 Omega II Kleszczów 0 0
1 LUKS Gomunice 0 0
1 Start Lgota Wielka 0 0
1 Świt Kamieńsk 0 0
1 MGKS Drzewica 0 0
1 Polonia Piotrków Tryb. 0 0
1 Szczerbiec Wolbórz 0 0

herb

W dniu wczorajszym (27.04.) w Szczerbcu odbyło się Nadzwyczajne Zebranie Wyborcze, mające dokonać zmian we władzach Klubu. Podejmowano także uchwały w innych sprawach.

Zebranie zwołane było w związku z tym, że rezygnacje ze swoich stanowisk złożyli: Michał Maciejek i Marcin Krakowiak (Członkowie Zarządu) oraz Krzysztof Wnukiewicz, Dariusz Biniek i Przemysław Kiełb (Komisja Rewizyjna). Władze Miasta reprezentowali Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Bogdan Szulc, a także radny Rady Miejskiej Krystian Smejda. Specjalnym gościem Zebrania był Prezes OZPN Piotrków Tryb. Stanisław Sipa, który w trosce o dobro Klubu poprosił o możliwość uzestnictwa w Zebraniu.

Zebranie Walne zadecydowało uchwałą, że kadencja obecnego Zarządu zostanie kontynuowana w składzie trzyosobowym. Przeprowadzono wybory do Komisji Rewizyjnej, a jej obecny skład przedstawia się następująco:

  • Tadeusz Pryczek - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  • Michał Maciejek (dla jasności - piłkarz Szczerbca) - Członek Komisji Rewizyjnej
  • Adrian Gliszczyński - Członek Komisji Rewizyjnej

Podjęto także przez aklamację bardzo ważną dla piłkarskiej społeczności Wolborza uchwałę o wystąpieniu z wnioskiem do Rady Miejskiej Wolborza o nazwanie stadionu miejskiego imieniem śp. Karola Bińka. Ten zasłużony sportowiec, działacz, prezes Szczerbca przez 20 (!) lat z pewnością swoim życiem i działalnością na to zasłużył, co podkreślali obecni na zebraniu. Dyskutowano również tematy związane z szeroko pojmowanym funkcjonowaniem Klubu.

image009

Sportowe pocieszenie spotkało nas na zakończenie piłkarskiego weekendu. Druga drużyna po dobrym występie pewnie zwyciężyła LKS Mroczków 3:0.

Ten, kto pofatygował się na wolborski stadion w niedzielne popołudnie, z pewnością nie pożałował. Dobrze dysponowana tego dnia drużyna rezerw zagrała dobry mecz i w efekcie odniosła pewne zwycięstwo. Goście już na wstępie nie wyglądali na ekipę szczególnie dobrze zorganizowaną, ale każdego przeciwnika trzeba uszanować. A o tym, że pozory mylą, przekonał się już niejeden. Nasi zawodnicy weszli w mecz pewnie, skoncentrowani i uważni. Przez całe 90 minut mieli zdecydowaną przewagę. Taki obraz gry zaowocował bramkami. Pierwszą pięknym strzałem z półwoleja lewą nogą zdobył Mateusz Kacperski. Pod koniec pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Piotr Czwartek. 

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Zepchnięci do głębokiej defensywy goście mogli liczyć tylko na pojedyncze kontry, wyprowadzane zresztą w niezbyt składny sposób. Do swojego dorobku bramkowego jeszcze jedną "sztukę" dołożył Piotr Czwartek. Wynik 3:0 utrzymał się już do końca meczu. Cieszy, że zagraliśmy pewnie, spokojnie i poukładani taktycznie. Choć z drugiej strony - na tle tak słabego przeciwnika trudno zaprezentować się bezbarwnie. Słabość przeciwników to jednak nie nasze zmartwienie, dopisujemy do swoich statystyk 3 punkty i czekamy nadchodzącego meczu z Concordią Piotrków Tryb.

Szczerbiec II Wolbórz - LKS Mroczków 3:0 (2:0)
17' Mateusz Kacperski
36', 62' Piotr Czwartek

Szczerbiec:
Kacper Śliwiński - Patryk Szadkowski, Artur Link, Marcin Staniaszek, Kamil Zając - Mateusz Socha, Hubert Pirek, Jakub Link, Mateusz Kacperski, Andrzej Ksyt - Piotr Czwartek. Zmiany: Tomasz Czwartek, Piotr Węgrzynowski, Damian Czapnik, Filip Andrejewski, Łukasz Węgrzynowski.

Zarząd Towarzystwa Sportowego Szczerbiec Wolbórz informuje, że dn. 27.04.2018. o godz. 18:00 w budynku klubu odbędzie się Nadzwyczajne Zebranie Wyborcze, powołane w związku ze złożonymi wnioskami o rezygnację z członków zarządu oraz komisji rewizyjnej przez Michała Maciejka, Marcina Krakowiaka oraz Krzysztofa Wnukiewicza. Na zebraniu oprócz wyborów uzupełniających głosowane będą również wnioski przeniesione z zebrania sprawozdawczego.

Wszystkich zainteresowanych Członków Klubu, Zawodników i Kibiców zapraszamy do udziału w zebraniu.

Zarząd Towarzystwa Sportowego Szczerbiec Wolbórz informuje, że Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze odbędzie się w piątek 06.04. o godz. 19:00 w budynku klubowym na I piętrze (dawny bar). Serdecznie zapraszamy do udziału.

DSC 0119jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Uprzejmie informujemy, że klikając w poniższe linki pobrać można terminarze rozgrywek na rundę wiosenną sezonu 2017/2018. Jednocześnie wykaz meczów naszych drużyn zobaczyć można klikając w terminarz danej drużyny w głównym menu.

 

Zapraszamy na mecze!

Terminarz Klasy Okręgowej (.doc)
Terminarz Klasy B (.doc)

KONTAKT

Towarzystwo Sportowe Szczerbiec Wolbórz
ul. Sportowa 32
97-320 Wolbórz

NIP: 771-17-93-493
Nr rachunku bankowego: 41 8980 0009 2033 0044 3487 0002

Prezes: Adam Kołodziejczyk, tel. 531 400 293
Wiceprezes: Paweł Woźniak, tel. 781 544 065

E-mail: wolborz@ozpnpiotrkow.pl

NA SKRÓTY

Joomla Templates by Joomla51.com